הרכוש שלך ניזוק? שמאי רכוש מנוסה מקצועי מומחה בביטוח דירה ועסקים!
שמאי מטעמך! שמאות פרטית ! מומחים באומדן נזקים: נזק אש/שרפה/טבע/צנרת/מים/פריצה

אנו מתמחים במגוון שירותים בהתאם לצרכיו הייחודיים והאישיים של כל לקוח בליווי אישי לאורך כל הדרך

שמאות פרטית מטעמכם

אנו נסייע בידכם ונלווה אתכם בכל השלבים. משלב קביעת אומדן הנזק, שמירה על האינטרסים והזכויות המלאות שלכם.

שמאות לפוליסות ביטוח

ליווי מקצועי לבעלי ביטוח דירה – עסק. מתן יעוץ והכוונה באמצעות סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון משרד האוצר! שמאי מקצועי מומחה בטיפול מול חברות ביטוח

בדק בית ישראל

בדיקת דירה יד שניה בדק בית לדירות חדשות בדיקת ליקויים מתן חוות דעת לבתי משפט

חוות דעת לבתי משפט

חוות דעת ערוכה כדין, המיועדת להגשה בבתי משפט. בוררים בסכסוך שכנים, פירוק שותפויות, אומדן שווי רכוש

צוות המומחים שלנו

אנו מספקים לך מעטפת של אנשי מקצוע מומחים. מאתרי נזילות בטכנולוגיה מתקדמת+ כולל בדיקות מעבדה מוסמכת מכון התקנים שרותי בדק בית הנדסי – לדירות חדשות + יד שניה. מומחים בביטוח בעלי רישיון וניסיון בעבודה מול כל חברות הביטוח בישראל.

רון בן סימון
מיסד ובעלים משותף

מאור מושעי
שמאי רכוש וסוקר רכוש מוסמך

אמיר בוקר 
מנהל סניף באר שבע

עו"ד דניאל כהן
יועץ משפטי 

תמר אוזן
שמאית רכוש 

נרקיס חנייא
עורך דין 

אינ' מיכאל מרשליק 
תפקיד בארגון 

http://riport.co.il/wp-content/uploads/2020/04/דניאל-כהן.png

אבנר פוקס
מהנדס

לייעוץ מקצועי ללא התחייבות השאירו פרטים

תחומי התמחות

נזקי מים

לרובכם, חברות הביטוח מאפשרות רכישת כתבי שירות כדוגמת "כתב שירות לנזקי צנרת באמצעות שרברבים בהסדר" (חברות שחר, נץ, פמי, נתב ועוד).

לידיעתכם, המפקח על חברות הביטוח מטעם ממשרד האוצר, קבע תקנות ונהלים ברורים, שמחייבים את חברות הביטוח לתת מענה הוגן, מקצועי וראוי לנזקי צנרת ומים בדירה.

הכיסוי הביטוחי, נותן מענה לאובדן או נזק שהתגלה כתוצאה מהתבקעות, סתימה או עלייה על גדותיהם של דודים וצנרת, כיוצא בזה הפוליסה מכסה נזקים ישירים ועקיפים.

ביטוח נזקי צנרת מים, הינו אחד המרכיבים הבעייתיים ביותר במשך שנים ארוכות בחברות הביטוח השונות, ועל כן תקנות חדשות שנערכו בשנים האחרונות, מאפשרת למבוטחים רמות שירות גבוהות יותר, והאפשרות לעשות שימוש בשרברבים פרטיים.

חשוב לציין, כי טיפול בנזקי צנרת מים, מצריכה מקצועיות ושימוש בטכנולוגיות עדכניות ומתקדמות, הנמצאות בשוק החופשי ומאפשרות לכל אחד ואחת מאיתנו להשתמש בהם בחוכמה.

לריפורט שמאים, רשת שיתופי פעולה עם מיטב השרברבים המומחים המבצעים איתורים, בדיקות לחות תת רצפתיות, שיקום נזקים ומהנדסי בניין ותשתיות, שיכולים לעזור לכם המבוטחים לקבל חוות דעת לאומדן הנזקים בשיתוף בעלי מקצוע המורשים לתת אסמכתאות מגובשות משפטית, שיעזרו לכם למצות זכויות כספיות מול המבטחים.

נשקי אש

נזקי אש המלווים בנזקי חום, עשן, פיח ותוצרי שריפה שונים הינם נזקים קשים במיוחד, הדורשים התערבות והפעלת חוקרי שריפות, חברות שיקום מוסמכות ושיקום ממושך, הדורש לעיתים דיור חליפי בתקופת השיקום.

היתרונות של שמאי מטעמכם:

· נוכחותו תעצור ניסיונות של שמאים מטעם המבטחים, למזעור הפיצויים.

· הערכת הנזקים של הנזק בצורה מקצועית והגונה, שמאי מטעמכם יבצעה הערכה בעלת סמכות המגובה בפעולות המחייבות שימוש במומחים נוספים, שתבסס את אומדן הנזקים והתנהלות בתביעה מול המבטחים.

· איתור הגורם לשריפה, מציאת הגורם לשריפה יכול להיות מגורמים רבים וקיים קושי רב לאתרם, על כן חשוב לדאוג לחוקר שריפות שיבדוק בסמוך להתרחשות המקרה ולקביעת מקור הנזק.

לריפורט ניסיון ארוך ומבוסס, לא רק בהערכת הנזקים, אלא התנהלות מול הגורמים השונים ובכך גם נוכל לייעץ לכם אודות ההתנהלות הנכונה לבלימת מהלכים שגויים שתבצעו בהתנהלות עצמאית.

נזקי פריצה וגניבה

פוליסות ביטוח עיקריות למקרי פריצה או גניבה, הינן פוליסות ביטוח מבנה ופוליסות ביטוח תכולה.

במקרים רבים, ניתן לחשוב שהתביעה הינה מול ביטוח התכולה, אך למעשה במהלך הפריצה נגרמים נזקים למבנה ולכן, הפעלת שמאי מטעמכם המומחה בתנאי הפוליסות שברשותכם, יביא אתכם למצות את מלוא זכויותיכם הכספיות מכל הכיסויים שרכשתם.

הערכת שווי הציוד שנגנב, הינו ברוב המקרים קשה להערכה בהיעדרו ועל כן, לרוב חברת הביטוח מבססת את האומדן בחסר, לכן שמאי פרטי מטעמכם, שלו הכלים והאמצעים לשמירת האינטרסים שלכם, יעשה ככל יכולתו להוכיח את טיב וסוג הרכוש שנגנבו.

במקרים רבים פורצים, שנכנסו באלימות, לדירה או לעסק אינם ידועים בעדינותם, ברוב המקרים משארים הרס רב לרכוש אחר שלא נלקח ולמבנה, לכן שמאי מקצועי ומנוסה מטעמכם, ימצא את מירב זכויותיכם הניתנות לכם על פי החוק.

נזקי טבע

נזקי טבע מוגדרים לעיתים כאסונות הנגרמים ברוב בחודשי החורף וגדושים בנזקים לרכוש.

הנזקים האופיינים אותם בודק השמאי בקרות נזקי הטבע:

  • רוחות סער – הגדרת עוצמת האירוע היא תנאי להקרה על ידי חברת הביטוח כ"אסון טבע". על השמאי להתמצא היטב בתנאי הפוליסה, על מנת להוכיח למבטחים עמידה בתנאי הגדרת "אסון טבע".

  • משקעים – גשם ו/או שלגים ו/או ברד, שגרמו לנזקים במבנה ו/או תכולה, מוגדרים כנזק טבע, אמורים להיות בתנאים חריגים ולא בירידת גשמים רגילה.

  • שטפון – כמויות משקעים חריגות שנגרמו ממי גשמים שגרמו לעלייה על גדותיהם של מערכות מים, גורמות לנזקים רבים וחדירתם לדירה או לבית העסק.

  • ברק – אירוע זה יכול לתרום לפגיעה של ממש ברכוש ולגרום לשריפה ולעיתים רבות לפגיעה ישירה בציוד חשמלי.

ריפורט ממליצים:

בכל מקרה של נזק כתוצאה מאסון או פגעי טבע, יש להיעזר בשרותיו של שמאי רכוש מיומן, המומחה לאמוד את הנזק בכדי לתבוע חברות הביטוח בכפוף לתנאי הפוליסה ולעיתים אף לתבוע את מס רכוש.

לקוחות ממליצים

תעודות מקצועיות

צרו קשר